Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Park Trampolin


XJump to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na trampolinach i nie tylko. Ten obiekt to doskonałe miejsce stworzone do świetnej zabawy. W naszym parku czeka na Ciebie mnóstwo rozrywki i wyskokowych atrakcji. A oto one:

 

Basen z gąbkami


Najpopularniejsza atrakcja doceniana praktyczne przez wszystkich naszych gości. Daje możliwość bezpiecznego trenowania nawet bardzo skomplikowanych ewolucji, bez żadnych obaw o odniesienie jakichkolwiek urazów. A najmłodsi będą mieli możliwość zbudowania niepowtarzalnej konstrukcji z gąbkowych klocków.

 

Arena główna


To zestaw 12 trampolin zebranych w jednym miejscu. Znajdziesz tu zarówno batuty poziome, jak i skośne. Jest to też idealne miejsce, gdzie dwie drużyny mogą zagrać w zbijaka, siatkówkę lub w koszykówkę.

Belka


Sprawdź swoje siły w pojedynku na belce umieszczonej nad gąbkami. Użyj wszystkich sił, aby zrzucić przeciwnika w miękką przepaść. Gwarantujemy rywalizację połączoną z niezłą zabawą.

 

Kosz


Jeśli marzysz o podniebnych lotach pod sam kosz – właśnie tutaj masz taką możliwość. Spróbuj swoich sił w wykonywaniu efektownych wsadów z wyskoku.

Ścianka wspinaczkowa

  Na ściance zmierzysz się z wysokością i własnymi słabościami, zawsze będziesz czuł się bezpiecznie, każdy upadek kończy się w basenie wypełnionym gąbkami.

Skarpetki antypoślizgowe

Uwaga!
Skarpetki są obowiązkowe dla wszystkich osób biorących udział w zabawie na trampolinach. Skarpetki można kupić również na miejscu w parku.