Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Laserowy Labirynt


Laserowy Labirynt to interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Laserowy Labirynt został zainstalowany w specjalnym pomieszczeniu. Na ścianach zainstalowano 16 laserów wraz z czujnikami. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Należy przedostać się na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację.W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, rywalizacja z innymi polega na uzyskaniu jak największej ilości punktów. Każdy gracz na początek otrzymuje 800 punktów. Wraz z upływem czasu punkty są ujmowane, tak więc im dłużej będzie trwała przeprawa tym więcej punktów zostanie ujętych. 

Jeżeli podczas gry zostanie strącona wiązka lasera dodatkowe punkty ujemne są naliczane. Uwaga! Ilość dozwolonych strąceń jest limitowana a jej przekroczenie spowoduje zdyskwalifikowanie gracza oraz zakończy grę. Maksymalny czas gry to 5 minut, po jego upływie gracz zostaje zdyskwalifikowany i gra zostaje wyłączona. Liczy się szybkość, zwinność i precyzja.

Rozpoczynając grę można wybrać jeden z trzech stopni trudności:
Easy (10 laserów)
Regular 14 laserów)
Hard (16 laserów)
Labirynt jest delikatnie zadymiony a w trakcie gry odtwarzana jest muzyka odpowiednio dobrana do tej czynności. Wszelkie zdarzenia są również odpowiednio sygnalizowane dźwiękowo.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Labiryntu!